HAKKIMIZDA

Tüm doğal taş çeşitleri, kuvars taşlar, porselen ürünler ve akrilik malzemeleri yüzlerce renk seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunan Eskişehir Granit ; mutfak ve banyo tezgahları, denizlik, basamak, zemin döşemeleri, bankolar, duvar ve dış cephe kaplamaları gibi akla gelebilecek tüm alanlarda kaliteli ürünler üretmektedir.

 

Eskişehir Granit , klasik seçenekler sunan ancak sağlamlığı ve uzun ömrü ile yıllardır pek çok alanı süsleyen doğal taşların yanı sıra son yılların hızla büyüyen kuvars esaslı kompozit taş konusunda da hem renk hem de ürün çeşitliliği sunmaktadır. Eskişehir Granit  ayrıca yine hem renk alternatifi hem de farklı uygulama alanları ile dikkat çeken akrilik ürünler konusunda da tecrübe sahibidir.

 

Eskişehir Granit ekibi bu amaçla, Türkiye ve dünyada sektörle ilgili yaşanan tüm gelişme, yenilik ve trendleri yakından takip eder ve uyguladığı tüm çalışmalar içerisine entegre eder. Müşteri odaklı işçilik anlayışı, üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile Eskişehir Granit, geçmişten bugüne getirdiği tecrübe ve dinamik kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Doğanın mucizelerini yaşam alanlarınıza taşıyan Eskişehir Granit, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır…

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol