İnşa edilen yapıların içinin ve dışının düzenlenmesini ve süslenmesini kapsayan, kişinin iç dünyasını ve zevklerini ortaya çıkardıkları çalışmalar bütününe dekorasyon ismi verilir. Yaşam alanlarının daha şık ve konforlu olmasını sağlayan bu çalışmalar, ilk etapta alanın daha geniş ve kullanışlı olması için gerçekleştirilir. Dekorasyon çalışmaları kapsamında mekana kaliteli görünüm kazandırılması, ortamın daha aydınlık hale getirilmesi, görsel bütünlüğünün sağlanması ve mekanın kişiye daha uygun şekle getirilmesi amaçlanır.

 

Mekanlar, kişinin huzurunu, enerjisini ve ilişkilerini etkileyen bir güce sahip olduğu için dekorasyon çalışmaları, kişinin ruh halini direkt olarak etkiler. Bu nedenle kişinin, kendisine uygun dekorasyonu gerçekleştirmesi, hem iç huzurunu hem de ilişkilerini daha sağlıklı hale getirmesini sağlar. Dekorasyon çalışmaları, sadece mekanda bulunan eşyaların ve dizaynın yanı sıra renklerin bütünlüğünü de kapsar. Bu sayede birbirine uyumlu eşyalar ve renkler, mekanı daha ferah ve huzurlu hale getirir. Mekanda yer alan ve bütünlüğü bozan eşyaların da mekandan çıkarılması, mekana uygun dekorasyonun sağlanmasına katkıda bulunur.

 

Eskişehir dekorasyon çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Alçı boya: Alçı boya çalışmaları, dekorasyon çalışmalarında en önemli çalışmalar arasında yer alır. Bir mekanın kişiye ve mekana uygun boyanması, hem odanın daha ferah hem de daha geniş görünmesini sağlar.
  • Duvar kağıdı yapımı: Duvar kağıtları, iç dekorasyonu etkileyen ve mekanın havasının yansıtılmasını sağlayan faktörler arasındadır.
  • Çatı çalışmaları: Çatı çalışmaları, hem dekorasyon çalışmaları arasında yer alır hem de yapının sağlıklı kalmasını sağlar.
  • Mobilyalar: Kişiye uygun mobilyaların seçilmesi, dekorasyon çalışmalarının en önemli detayları arasında yer alır.
  • Fayans döşeme: Uygulanacak fayans, duvar ve mekanda bulunan diğer etkenlerle uyumlu şekilde yapılmalıdır.
  • Parke döşeme: Parkeler, mekanın güzelleşmesini sağlayan malzemeler arasındadır.
  • Banyo tadilatı: Banyonun kişinin beğenisine uygun hale getirilmesi, banyo tadilatı ile gerçekleştirilmektedir.
  • Mutfak tadilatı: Kişinin hayalini gerçekleştirebilecek olan mutfak çalışmaları, tadilat çalışmalarıyla mümkün hale gelmektedir.
  • Cam balkon: Cam balkon, özellikle balkondan bir oda gibi yararlanmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen ve oldukça şık görünümle müşterilerin beğenisini kazanan bir uygulamadır.

 

 

ESKİŞEHİR DEKORASYON

 

Tüm bu çalışmalar ve kişiye uygun dizaynın ardından Eskişehir dekorasyon çalışmaları tamamlanır ve kişinin beğenisine sunulur.

 

Altıntaş Kirizoğlu olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Eskişehir ve çevresinde dekorasyon hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında alçı boya, duvar kağıdı, çatı çalışmaları, fayans döşeme, parke döşeme, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, cam balkon ve buna benzer birçok hizmeti müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 

Alanında profesyonel kadromuz ile üstlendiğimiz tüm projeleri müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde yerine getiriyor, çalışmalarımızı taahhüt ettiğimiz tarihler arasında tamamlayarak müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyoruz.

 

Siz de Altıntaş Kiziroğlu firmamızın sunduğu Eskişehir dekorasyon hizmetlerinden faydalanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, daha önce gerçekleştirdiğimiz Eskişehir dekorasyon çalışmalarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

 

75. Yıl mahallesi Emko Sanayi Sitesi Gaziantep Sokak C5BLOK No:2B Odunpazarı/Eskişehir adresinde yer alan firmamıza +90 542 591 2626 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Siz de Eskişehir dekorasyon hizmetlerimiz için hemen arayın.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol