Mekanların daha kullanışlı bir hale getirilmesi, yaşanan problemlerin en hızlı şekilde giderilmesi, mekana farklı bir hava katılması gibi işlemler, Eskişehir tadilat hizmetleri arasında yer alır. Bu çalışmalar kapsamında elektrik tesisatı, boyama, iç dekorasyon, çatı uygulamaları, parke döşeme, pencere - balkon çalışmaları gibi birçok çalışma gerçekleştirilir. Altıntaş Kiziroğlu olarak, her geçen gün artan tecrübemizle müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyor, hayallerindeki ortama kavuşmaları için yardımcı olmayı sürdürüyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

  • Komple tadilat: Uzman kadromuzla mekanların projelendirilmesinin ardından anahtar teslimine dek uzanan süreci kapsayan çalışmalarımızı müşterilerimize sunuyor, tasarım, proje, dizayn, tadilat ve tamirat hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Seramik - mermer - porselen çalışmaları: Mekan içinde ya da dışında mermer, porselen ve seramik gibi uygulamaları gerçekleştiriyor, mekanların daha güzel bir hale getirilmesini sağlıyoruz.
  • Boya çalışmaları: Mekanın dekorasyonunu etkileyen en önemli faktör olan boya - badana çalışmalarını gerçekleştiriyor, ortama en uygun renk seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda boyama işlemlerine başlıyor, en kaliteli boyalarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz.
  • Parke döşeme: Mekanların zeminler için masif parke, merbau, lamine ve laminat parke uygulamalarımızı sürdürüyor, parke çeşitlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.
  • Pencere - balkon çalışmaları: Eğer ahşap pencere kullanıyorsanız pencerelerin bakımlarını, isterseniz PVC ve balkon kapama gibi çalışmalarımızı gerçekleştiriyor, müşterilerimizin daha fazla alana sahip olmasını sağlıyoruz.
  • Asma tavan çalışmaları: Kullandığınız alanları daha ışıklı bir ortama getirmek istiyorsanız, asma tavan çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.
  • İç ve dış cephe mantolama: Enerji tasarrufu için en önemli faktörlerden biri olan mantolama ve izolasyon hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyor, orta ve uzun vadede faturalarından kar etmelerini sağlıyoruz.
  • Ev ve ofis dekorasyonu: Hayalinizdeki ev ve ofise sahip olmanız için çalışmalarımızı sürdürüyor, tadilat, tamirat ve dekorasyon hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.
  • Sıhhi tesisat: Suların doğru şekilde kullanılabilmesi için hizmetlerimize devam ediyor, duşakabin ve küvet çalışmalarımızı da gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz.
  • Elektrik tesisatı: Yapının elektrik sistemlerinin doğru ve güvenli çalışması için çalışmalarımızı sürdürüyor, kaliteli malzemelerle uzun süre kullanılabilecek yapılar ortaya çıkarıyoruz.

 

 

ESKİŞEHİR TADİLAT

 

Çalışmalarımız kapsamında ilk olarak keşif çalışmaları gerçekleştiriyor, projelendirmenin ardından onayınızı alıyor, çalışmalara başlıyoruz. Çalışmalarımızın tamamında, belirli aralıklarla size bilgi veriyor ve çalışma sırasında bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra mekanı beğeninize sunuyoruz.

 

Siz de Eskişehir tadilat firmamızın gerçekleştirdiği çalışmalardan faydalanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede Eskişehir tadilat hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilir, daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Görüşmemizde Eskişehir tadilat fiyatları bilgisi de alabilir, tadilat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Siz de 75. Yıl mahallesi Emko Sanayi Sitesi Gaziantep Sokak C5BLOK No:2B Odunpazarı/Eskişehir adresinde yer alan Eskişehir tadilat firmamıza +90 542 591 2626 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Siz de Eskişehir tadilat hizmetlerimiz için hemen arayın.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol